Acıbadem' de Bosch Servisi, Ne olur ne olmaz siz bu yazımı okuyun:

From Wikiagro.com
Jump to: navigation, search
Yeni Çamlıca' da Bosch Servisi, Hep beni bulur zaten. 

Tam bir felaket Bosch makinem çalışırken arızalandı. İstanbul kazan ben kepçe. Telefonumu çıkardım Bosch Servisini eve çağırdım. Gayet profesyonel bir ekip geldi. Hep beni bulur zaten. Sahrayıcedit' de >> Çekmeköy Bosch Servisi için facebook sayfaları?

Tamam tamam ben... Yaklaşık 9 senedir Altunizade' de konaklamaktayım. Servis İçerenköy' den yol almışlar, en sonunda buyurdular. Teknisyen fırınımı fişe takıp sorunu çözmeye uğraştılar. Çok geçmedi, sonra olayı çözdüler. Tabi evde tamir edemediklerini ve Götüreceğiz dedi usta.

Cepte paramı var, makinemi götürdüler ve yapıp getirdiler. Sahrayıcedit' de ve semt ve mahallelerinde Bosch servis hizmeti verenler kaliteliymiş, inanmayabilirsiniz. Herkese söylediğim şey seçici değilseniz paranız yetkili servise yetmiyorsa, semtinizdeki servislere onarım isteyen makineyi yaptırmaktan çekinmeyin, (adres: Başıbüyük' de - Ataşehir Bosch Servisine nasıl gidebilirim?) akıllıca davranın.

Site Blog Gezi Blog İndia Blog

Zamanla bir çok şey öğrendim, ürün alırken markasına dikkat ederim,  para benim param. Hep internet diyorum. İnternet iyiki var. İstenmeyen zamanlarda kullandığım ürünün sorunları olabiliyor, bazı küçük firmalar Bosch gibi testlerden geçirmeden ürünlerini vatandaşa verebiliyor ve sıkıntılar çıkabiliyor. Ben buyum, mağdur olmamak için etraflıca hesaplamalar yapıyorum, ben işimi bilirim arkadaş!? İsteyen herkes abartılı bir öğrenci olduğumu düşünebilir, para benim değilmi. Sosyal medyada araştırmadan ürün almanızı önermem.

Teşekkür ederim. Sitemizi takip etmeye devam edin.